Meist

Oleme pereettevõte ning alustasime oma tegevust aastal 1992. Asume Mayeri Ärikvartalis Tallinnas, kus kogu meie tiim usub siiralt kohaliku omatoodangu jõusse. Kombinatsioon eelnevast võimaldab säilitada kõrgeimad kvaliteedinõudmised, mis endale kui omatoodangu- ning teenusepakkujale oleme seadnud. Tänu üle 30 aasta kogutud kogemuste on välja kujunenud mitmed erialased väljundid, mida suudame kõrge kvaliteediga pakkuda.

Lisaks sellele, et pakume ametirõivaid oleme tootjana heaks koostööpartneriks ka erinevatele disaineritele Eestist ja väljaspool Eestit.

Vähem tähtis ei ole muidugi mainida, et oleme üks vähestest, kes suudab siinsamas Eestis pakkuda kvaliteet-triiksärgi tootmist. Seda just tänu asjaolule, et triiksärkide tootmisega alustasimegi oma tegevust ning tänasel päeval on meie eestvedamisel Eesti mehe jaoks olemas kaubamärk  Ewald. See on ka eripäraks, mis meid teistest eristab: tootmine Tallinnas, üle 30-aastane kogemustepagas triiksärkide õmblemisel, pikaajalised professionaalsed töötajad, spetsiaalselt triiksärkide õmblemiseks vajalik masinapark ja tehnoloogiad ning muidugi majasisene suur disainiportfell! Just nii hoiame pakutavates toodetes kõrgeimat kvaliteeti! Ewald kaubamärgi all pakutavate toodetega saab tutvuda  Tallinnas Mayeri Ärikvartalis aadressil Paldiski mnt. 29 asuvas Ewald esinduskaupluses või e-poes www.ewald.ee.

Kui Teiega seotud ettevõttel võiks olla tarvis ametirõivaks triiksärke, polosid, muid spetsiifilisemaid tooteid või tootmisega seotud teenuseid, siis ootame Teiega suhtlemist, et saaksime koostada pakkumise!