• Klassikaline helesinine pikkade varrukatega triiksärk, millel on efekti loomiseks kontrast värvitoonis nööbid. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!
  • Klassikaline smokisärk, mille puhul on esihõlmad spetsiaalsest smokisärgi triibulisest kangast. NB! Kuna smoki- ja frakisärke tehakse tänapäeval erinevaid versioone, siis vastavalt Sinu soovidele on võimalik detaile muuta ning teha täpselt Sulle vajalik mudel.
  • Efektne pikkade varrukatega meeste triiksärk. Esiosas on läbilõiked ning kombineeritud on kontrast värvitoonides kangaid. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!
  • Valge meeste lühikeste varrukatega triiksärk, millel on efekti loomiseks sisemine krae kand, varrukamansetid dekoratiivkangast ning kontrast värvitoonis nööbid. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!
  • Helesinine meeste lühikeste varrukatega triiksärk, millel on efekti loomiseks sisemine krae kand dekoratiivkangast ning kontrast värvitoonis nööbid. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!
  • Klassikaline valge nn piloodisärk, millel on kaks klapiga taskut, liistuga esiliist ning õlgadel pagunid. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!
  • Helesinine peenetriibuline meeste pikkade varrukatega triiksärk, millel on efekti loomiseks krae, mansetid ning esiliistu ilukant valgest dekoratiivkangast. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!
  • Meeste pikkade varrukatega triiksärk, millel on efekti loomiseks nööpite asetus esiliistul kahekaupa paaris ning kasutatud kontrast värvitoonis nööpe. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!
  • Meeste pikkade varrukatega triiksärk, millel on murtud nurkadega frakikrae ning efekti loomiseks on sisemine krae kand dekoratiivkangast. Lisaks on välimise krae detaili külge kinnitatud pael lipsu tegemiseks. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!
  • Klassikaline frakisärk, millel on murtud nurkadega püstkrae ning esiosas spetsiaalsest frakisärgi kangast tugevad detailid. NB! Kuna smoki- ja frakisärke tehakse tänapäeval erinevaid versioone, siis vastavalt Sinu soovidele on võimalik detaile muuta ning teha täpselt Sulle vajalik mudel.
  • Meeste pikkade varrukatega triiksärk, millel on efekti loomiseks sisemine krae kand dekoratiivkangast ning nööpaugud kontrast värvitoonis niidiga. NB! Vastavalt Sinu soovidele on võimalik arutada läbi toote disain lõike tasandil ning niisamuti kangaste ja muude pisidetailide valik – neid muutes on võimalik luua täiesti Sinu ettevõttele omanäoline mudel. Lisaks on võimalik tootele tikkida ka ettevõtte logo!